Skip to main content
Kancelaria Notarialna w Chojnicach Notariusz Monika Zielińska
Skontaktuj się z nami

Kancelaria notarialna.
Chojnice i okolice

Działamy w myśl maksymy prawa rzymskiego „Lex est, quod notamus” z łac. „To co piszemy, stanowi prawo”.
Notariusz, jako osoba zaufania publicznego, ma obowiązek kierować się kodeksem etyki zawodowej i oferować usługi notarialne o najwyższej jakości, oparte na zasadach uczciwości, rzetelności, niezależności oraz bezstronności.
Hołdując tym zasadom działa w Chojnicach Kancelaria Notarialna, Notariusz Moniki Zielińskiej. Wykonujemy czynności notarialne zgodnie z ustawą Prawo o notariacie. Są to między innymi wszelkie projekty aktów notarialnych i same akty notarialne, poświadczenia w tym poświadczenia dziedziczenia, wyciągi dokumentów, protokoły oraz inne czynności wynikające z odrębnych przepisów prawa. Naszą dewizą jest profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta.
Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Notarialną w Chojnicach.

Czynności Notarialne Notariusz Chojnice


01. Akty notarialne
02. Akty poświadczenia dziedziczenia
03. Poświadczenia
04. Protokoły
05. Zarząd sukcesyjny przedsiębiorstwem osoby fizycznej, tymczasowe przedstawicielstwo w zakresie udziału małżonka przedsiębiorcy w przedsiębiorstwie
06. Wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów
07. Projekty dokumentów
08. Inne czynności notarialne

Akty notarialne sporządza Notariusz w Chojnicach

Kancelaria Notarialna, Notariusz Chojnice dokonuje czynności notarialnych zarówno w siedzibie Kancelarii w mieście Chojnice, ale również w wyjątkowych przypadkach poza Kancelarią Notarialną. By tak się stało, powód musi być bardzo ważny taki, jak:

  • charakter czynności (np. walne zgromadzenie spółki akcyjnej)
  • szczególne okoliczności (np. strona czynności nie może być obecna w Kancelarii ze względu na podeszły wiek lub chorobę).

Wizyta u Notariusza

Wizytę w Kancelarii Notarialnej powinno się zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Dlaczego? Notariusz potrzebuje czasu na przygotowanie odpowiednich dokumentów. Dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt z naszą Kancelarią Notarialną. Ustalimy wszelkie szczegóły, a przede wszystkim to, jakie informacje będą niezbędne do dokonania na żądanie stron danej czynności notarialnej, ile czasu potrzebuje notariusz na przygotowanie projektów dokumentów i umówimy konkretną datę oraz godzinę wizyty w Kancelarii. Dobry Notariusz Chojnice to Kancelaria Notarialna, Notariusz Moniki Zielińskiej. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami
Notariusz Chojnice
– skontaktuj się z Kancelarią

By dokonać czynności notarialnych, prosimy skontaktować się z Kancelarią Notarialną. Możecie Państwo zadzwonić do nas, skorzystać z poczty elektronicznej e-mail lub wykorzystać elektroniczny formularz kontaktowy. Na pytania i sprawy zgłaszane drogą elektroniczną staramy się odpowiedzieć w ciągu 24h.